Centennial College

Culinary Management Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, травень
У програмі кулінарного менеджменту ви відкриєте для себе, що незалежно від того, чи творчо ви розробляєте меню ресторану чи плануєте кулінарні заходи великих готелів, робота з їжею для забезпечення кулінарних вражень світового класу для гостей - одна з найбільш корисних професій.
Ця програма орієнтована на використання місцевих продуктів харчування Онтаріо і вивчення сезонної кулінарії, і навчить вас необхідним навичкам та знанням для створення вишуканих меню та страв, натхнених світовими тенденціями та смаками у сфері харчування.
Перед тим як розпочати захоплюючу можливість інтегрованого навчання протягом 14 тижнів у ресторані та кав'ярні Centennial, The Local або з одним із поважних партнерів школи, ви вдосконалите свої навички, працюючи в сучасних кулінарних лабораторіях, що включають кафе, ресторан і центр подій.
Ви також отримаєте вищу освіту з важливими сертифікатами галузі, такими як Smart Serve, Safe Food Handlers та CPR, що зробить вас готовими до роботи.
Мистецтво кулінарії в поєднанні з навичками командного лідерства та підприємництва гарантує, що, закінчивши цю програму, ви знайдете захоплюючі можливості кар'єрного зростання в швидкорозвиваючійся, постійно змінній галузі.
Все, що вам потрібно, це наполеглива праця та азарт.

Ваша кар'єра

По завершенні цієї програми ви можете побудувати кар'єру як:
  • Су-шеф
  • Повар
  • Менеджер по кухні
  • Менеджер по кейтерингу
  • Продовольчий підприємець
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра.
Honours Bachelor Degree in any major - York University
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Centennial College (UA)