Centennial College

Hotel, Resort and Restaurant Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень
Програма управління готелями, курортами та ресторанами надасть вам інструменти, що дадуть змогу відповісти на виклик динамічної та міжнародної готельної, курортної та ресторанної індустрії, яка винагородить вас кар'єрними можливостями в будь-якій точці світу.
Канадські готелі, курорти та ресторани відомі в усьому світі, і їхні стандарти стали глобальними орієнтирами, до яких прагнуть багато успішних організацій. Основою унікальних курсів Centennial з управління готелями, курортами та ресторанами стануть ці стандарти та глибокий зв'язок із багатонаціональними готельними, курортними та ресторанними організаціями. Також ця програма показуватиме різні інтегровані академічні та експериментальні можливості навчання.
Незалежно від того, чи хочете ви отримати пропозицію з досвідом роботи в іншій галузі, чи хочете використати її як професійний розвиток для вашої теперішньої кар'єри в галузі гостинності, ваше рішення вступити до Centennial College забезпечить значущі зв'язки з викладачами, які також були ретельно відібрані з галузі як можливість розширити свою мережу.

Ким можна працювати

Після закінчення цієї програми ви можете побудувати кар'єру як:
  • Менеджер готелю
  • Менеджер ресторану
  • Менеджер із продуктів і напоїв
  • Помічник з обслуговування конференцій
  • Менеджер курорту
  • Менеджер із контролю за доходами
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Centennial College (UA)