Centennial College

Healthcare Environmental Services Management Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Програма була розроблена для задоволення попиту на кваліфікованих менеджерів екологічних служб, здатних розробляти системи та процеси для захисту працівників, клієнтів та пацієнтів від екологічних небезпек у медичних установах та експлуатації будівель, які є безпечними.
Сучасне середовище охорони здоров'я змінюється, і зростає потреба в заходах інфекційного контролю, плануванні вибухів або пандемій, рівнях очищення ізоляції, готовності до надзвичайних ситуацій та своєчасної реакції в медичних установах.
На курсах цієї дипломної програми коледжу ви навчитесь розробляти, впроваджувати та контролювати операційні системи та профілактичний обслуговування в областях домашнього господарства, пральні, технічного обслуговування та транспорту в відділі навколишнього середовища медичного закладу. Ви також дізнаєтеся про виникнення нових технологій для боротьби з стійкими до антибіотиків "супербактеріями" та для допомоги в боротьбі з хворобами бактерій та вірусів.
Учбова програма буде включати концепції лідерства в енергетиці та екологічному дизайні (LEED), а також "зелений" підхід до більш здорового середовища та зменшення забруднення та вуглецевого сліду. Ви також досліджуватимете використання ефективних екологічно чистих продуктів з меншим вмістом летючих органічних сполук.
Щоб допомогти вам здобути необхідні навички, програма також ознайомить вас з кращими практиками галузі та постійним удосконаленням якості для координації та моніторингу будівель, сантехніки, технічного обслуговування та операційних систем. Ви також будете інформовані про широкий спектр екологічних проблем, з якими стикаються медичні установи, оскільки вони працюють відповідно до вимог Міністерства охорони здоров'я та довгострокового догляду, Міністерства охорони здоров'я Канади, професійного здоров'я та безпеки, Консультативного комітету з інфекційних захворювань провінції (PIDAC) та інших нормативних вимог.
Як частина громадського здоров'я Онтаріо, PIDAC створив документи, звіти та рекомендації з передовою практикою щодо питань, пов'язаних із інфекційними захворюваннями, імунізацією, а також профілактикою інфекцій, контролем та наглядом.
Програма визнана рекомендованою програмою, яку можуть відвідувати менеджери та керівники відділів екологічних служб, якщо вони безпосередньо пов'язані з очищенням навколишнього середовища в охороні здоров'я.
Завдяки цьому пропозиції ви поєднаєте знання про екологічні служби охорони здоров'я з бізнесовими та людськими відносинами, критичним мисленням та навичками вирішення проблем. Ця комбінація підготує вас до роботи з різними командами в цій складній галузі.

Ваша карьера

По закінченні цієї програми ви можете побудувати кар'єру як:
 • Управління екологічною службою охорони здоров'я
 • Менеджер з експлуатації медичних установ та будівель
 • Керівник медичної пральні
 • Управління екологічними послугами
 • Пральня та транспорт
 • Менеджер з нерухомості

Сфери зайнятості

Програма "Healthcare Environmental Services Management Diploma (2 Years)" дозволить вам працювати в таких сферах:
 • Лікарні
 • Домівки для літніх людей
 • Комерційні будівлі
 • Школи
 • Житлові будинки
 • Готелі
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра.
Honours Bachelor Degree in any major - York University
Honours Health Science and Science - multiple majors - York University
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Centennial College (UA)