Centennial College

Photography Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Якщо ви мрієте зафіксувати чіткий портрет, прикрасити сторінки провідних модних журналів або створити фотографії для провідних світових брендів, дворічна програма фотографії допоможе вам досягти своїх цілей.
У цій практичній програмі ви будете робити знімки вже з першого дня і вивчати технології, прийоми і теорію бізнесу для міцної кар'єри професійного фотографа.
Ця програма готуватиме вас до естетичних і технічних вимог, які виникають при роботі в студії або виїзджаючи, щоб створити захопливі зображення, які розповідають історію. Протягом двох років ви поступово здобудете навички, необхідні для конкуренції в галузі комерційної фотографії і дізнаєтеся, що потрібно для розвитку свого бренда та створення захоплюючих зображень для різноманітних клієнтів.
Завдяки вашій участі в Story Arts Image Xchange, реальному фондовому агентстві та інкубаторі для початківців фотографів і творців творчого контенту, у вас буде багато можливостей опублікувати вашу роботу. Також безліч сценаріїв дозволять вам співпрацювати зі студентами та викладачами інших програм. Ви також зможете застосувати свої навички в професійному середовищі під час семижденної практики.
Ви також зможете застосувати свої навички в професійному середовищі під час семижденної практики.
Коли ви завершите програму фотографії, у вас будуть навички ведення власного фото-бізнесу або знаходження роботи в суміжних професіях, таких як друкарське мистецтво, реклама, видавництво, графічний дизайн, а також управління галереями та студіями.

Ваша кар'єра

По закінченні цієї програми ви можете побудувати кар'єру як:
  • Комерційний / корпоративний фотограф
  • Портретний фотограф
  • Фотограф подій
  • Менеджер студії
  • Художник
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра.
Honours Bachelor Degree in any major - York University
Honours Bachelor of Arts - Criminology, Law and Society- York University
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Centennial College (UA)