Centennial College

Game – Development Diploma (3 Years)

Початок навчання - вересень
Game-Development - це трирічна програма підвищення кваліфікації, яка спрямована на розвиток досвідчених дизайнерів ігор, здатних створювати та розробляти власні ігри. Програма підготує вас до того, щоб стати технічно грамотним з можливістю просування концептуального та культурного потенціалу ігор.
Концентруючись на практичних застосуваннях процесу виробництва ігор з художнього, управлінського та технічного боків, програма познайомить вас із процесами 2D і 3D проєктування та основами комп'ютерного програмування. Ви також навчитеся ефективно спілкуватися з командами художників і програмістів для розроблення, створення прототипів і ітерації своїх власних 2D і 3D ігор, що повністю граються, а також набувати інших професійних і особистих навичок для досягнення успіху в галузі.

Області зайнятості

Випускники можуть знайти роботу в яскравих ігрових студіях Indie, Triple-A, студіях анімації, цифрових медіа-компаніях і серйозних освітніх ігрових компаніях. Випускники також будуть добре підготовлені для запуску підприємницьких стартапів.

Ким можна працювати

Після закінчення цієї програми ви можете побудувати кар'єру як:
  • Молодший гейм-дизайнер
  • Розробник веб-ігор
  • Розробник відеоігор
  • 3D дизайнер
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Centennial College (UA)