Conestoga College

Occupational Health, Safety and Wellness Graduate Certificate

Початок навчання - травень
Програма надасть цільовий набір знань і навичок для осіб, які зацікавлені у розвитку та зміцненні своїх знань і навичок у сфері професійного здоров'я, безпеки і благополуччя.
У сучасному робочому середовищі баланс роботи та особистого благополуччя має вирішальне значення як з особистого, так і з організаційного погляду. Робоче місце є пріоритетною задачею для ініціатив у сфері охорони праці та техніки безпеки з кінцевими цілями захисту і зміцнення як індивідуального здоров'я, безпеки і благополуччя, так і організаційного успіху та зростання. Отже, роботодавцям слід керувати охороною праці, безпекою та благополуччям з правової точки зору і мати для цього моральні і етичні імперативи.
Крім того, існує економічна перевага для роботодавців, які прагнуть максимізувати продуктивність, ефективність та залученість на робочому місці, оскільки здорові працівники є більш продуктивними, більш залученими та мають менший рівень прогулів і відвідувань.
Програма розроблена для того, щоб забезпечити студентам міцні основи у тому, як ініціативи в сфері охорони праці, безпеки та благополуччя можуть бути розроблені, реалізовані і оцінені в підприємствах і в організаціях у всіх секторах економіки для вирішення цих імперативів.
Студенти дізнаються про існуючі тенденції в галузі здоров'я, безпеки та благополуччя, проаналізують передовий досвід і використають отримані знання для розробки програм, спрямованих на вирішення проблем здоров'я, безпеки та благополуччя на робочому місці.

Ваша кар'єра

Випускники будуть працювати на посадах початкового та середнього рівня в сфері охорони праці, безпеки, благополуччя та зміцнення здоров'я в громадських організаціях, приватній практиці, навчальних закладах, державних установах та консалтингових фірмах.
Кар'єра може бути як спеціаліста програми, так і координатора здоров'я та безпеки, консультанта зі зміцнення здоров'я та ролей, пов'язаних з управлінням програмами оздоровлення.
У середньому 77% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)