Conestoga College

Bachelor of Engineering - Cyber Systems Engineering

Початок навчання - вересень
Ця програма ґрунтується на недавно визначеній дисципліні "Проектування комунікаційної інфраструктури" (CIE), яка визначена Совітом професійних інженерів Онтаріо (PEO) на високому рівні як архітектура системного рівня, проектування та управління надійними мережами для виконання певних завдань.
Якщо вас цікавить поєднання елементів більш традиційних галузей інженерії зв'язку, комп'ютерної інженерії та розробки програмного забезпечення для досягнення кібербезпеки з точки зору інженерії, а не з точки зору інформаційних технологій, то ця програма - правильний вибір.
Ця програма спрямована на системи реального часу, зв'язок, мережі та управління ризиками.

Ваша кар'єра

Як випускник цієї програми, ви зосередите свої професійні зусилля на системному рівні, забезпечуючи, що загальний дизайн мережі характеризується доступністю, надійністю, конфіденційністю, цілісністю та включає набір безпечних процедур роботи та моніторингу.
Проектне навчання, а також індивідуальна та групова робота в сучасному кампусі Коледжу Конестога в Кембриджі, обладнаному новітнім програмним забезпеченням та обладнанням, нададуть вам навички, необхідні для успіху в цій розвиваючійся галузі практики.
Навчальний план програми відповідає Зведенню знань PEO, що стосується CIE, і програма буде акредитована CEAB.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)