Conestoga College

Computer Applications Development (Optional Co-op) Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
Ця річна програма надає студентам обширний бізнес та технічний досвід у сфері комп'ютерних застосувань, баз даних, передачі даних, програмування, проектування даних, а також аналізу та проектування систем. Програма надає студентам досвід програмування та навички, необхідні для аналізу та розробки рішень на основі інформаційних технологій (ІТ).
У межах програми розробки комп'ютерних застосувань студенти отримують спеціальні курси, які ведуть висококваліфіковані фахівці галузі. В результаті студенти повинні очікувати, що заняття заплановані до 8:00 вечора.

Ваша кар'єра

Випускники отримують досвід програмування та навички, необхідні для аналізу та розробки комп'ютерних застосувань для бізнесу. Початкові посади для випускників цієї програми включають програміста, розробника веб-застосунків, тестувальника програмного забезпечення та спеціаліста з контролю якості. Крім того, можливості кар'єрного росту будуть включати системного аналітика, бізнес-аналітика, менеджера проекту та ІТ-менеджера.
У середньому 71% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після завершення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)