Conestoga College

Bachelor of Public Relations (Honours)

Початок навчання – вересень
Ступінь бакалавра з реклами та зв'язків із громадськістю в Конестога була першою, затвердженою в Онтаріо і четвертою в Канаді. Реклама та зв'язки із громадськістю - це управління комунікацією між організацією та громадськістю. Фахівці з реклами та зв'язків із громадськістю займаються комунікацією з працівниками, зв'язками з мас-медіа, взаємодією з інвесторами, маркетинговою комунікацією та іншими спеціалізованими комунікаційними функціями. Ця професія вимагає сильних комунікативних навичок, дипломатії, стратегічного мислення і здатності розуміти складні питання, і ця програма відповідає підходом, заснованим на конкретних випадках. Мета полягає в наданні випускникам навичок критичного мислення та практичного досвіду, необхідних для управління репутацією, реагування та взаємин від імені своєї організації.
Ми пропонуємо студентам можливість поєднувати навчання з умовами співпраці, щоб дозволити їм застосовувати теорію у практиці реклами та зв'язків із громадськістю. Курси з реклами та зв'язків із громадськістю, глобальних зв'язків із громадськістю, управління бізнесом та проектами, а також етики та філософії зв'язків із громадськістю пропонують унікальні перспективи.
Студентам буде запропоновано приєднатися до однієї з кількох професійних організацій протягом періоду навчання. Професійний розвиток, налагодження зв'язків та волонтерство приносять велику користь випускникам на протязі всієї їхньої кар'єри.

Ваша кар'єра

Випускники цієї програми матимуть виняткові усні та письмові комунікативні навички, добре вивчені дослідницькі навички та бізнес-спритність, необхідні для управління проблемами, планування заходів, розробки кампаній та керівництва комунікаційними проектами. Випускники будуть готові до роботи в галузі реклами та зв'язків із громадськістю або комунікаційних посад на початковому рівні, що призводить до кар'єри в різних організаціях, включаючи корпоративну, неприбуткову та агентську середу.
В середньому 84% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)