Conestoga College

Digital Solutions management (Optional Co-op)

Початок навчання – вересень
Цифрові рішення, чи то веб-додатки, хмарні або мобільні додатки, або готові комерційні (COTS) застосунки, формують дисципліну, в якій з'являються різноманітні нові технології та завдання.
Традиційно для управління цифровими рішеннями потрібне як широке розуміння технологій, так і сильні організаційні та операційні навички, але поширення нових технологій та методологій підвищило попит на керівників із сучасними передовими навичками.
Ця програма зосереджена на практичних методах, зазвичай використовуваних у сучасному управлінні ІТ.
За допомогою кейс-методології ви спільно розроблятимете найкращі практики технологічного лідерства, щоб розвивати навички, необхідні для постійної адаптації до поточних змін, що відбуваються на цифровій арені.
Ви отримаєте цінні навички та знання в галузі систем (стаціонарних та серверних), інфраструктурних послуг, хмарних технологій, а також методологій розробки програмного забезпечення. Ви також отримаєте базові знання в галузі організаційної поведінки, фінансового управління та відносин з постачальниками ІТ.
Випускники матимуть різноманітні навички для керівницьких посад в галузях, таких як інформаційні системи, інформаційні технології, додатки, розробка програмного забезпечення та відносини з постачальниками.

Ваша кар'єра

Посади, які студенти можуть обирати з кодексу NOC, включають, серед іншого, керівні посади в інформаційних системах, інформаційних технологіях, додатках, розробці програмного забезпечення та відносинах з постачальниками.
Інституційні дослідження показують прогноз росту на 35% протягом наступних семи років. Нові оголошення вакансій у регіоні Конестога з'являються великою кількістю, в середньому 150 на місяць, при цьому приблизно третина з них вказується як посади початкового рівня.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)