Conestoga College

Bachelor of Engineering - Building Systems Engineering

Початок навчання – серпень
Це передовий інженерний ступінь, який пропонує Інженерна школа та видається з відзнакою. Ця програма є унікальною в Канаді, оскільки вона пов'язана з складним і постійно змінюючимся світом будівель і дозволить вам розпочати шлях до професійної кар'єри інженера через ліцензування відповідно до професійних інженерів Онтаріо. Вона орієнтована на мотивованих осіб, які шукають викликіву кар'єру в системах будівель, управлінні енергією та комунальними послугами, експлуатації будівель і управлінні об'єктами.
Програма реалізується за допомогою навчального середовища, заснованого на проектах, де студенти будуть знаходити рішення реальних проблем, розвиваючи здатність бачити загальну картину та одночасно знаходити компромісні інженерні, екологічні, бізнесові, соціальні та інші вимоги для оптимізації та адаптації проектного рішення з урахуванням вимог проекту. Студенти будуть вивчати такі теми, як: освітлення, опалення, енергетика, управління водними ресурсами, право та будівельні стандарти і правила. Вони будуть проектувати будівельні системи для нових розумних будівель, а також вивчати модернізацію та застосування нових технологій в старих будівлях.
Студенти зможуть взяти участь у практиці протягом дванадцяти місяців, покращуючи свої навички для готовності до роботи. Умови співпраці стратегічно сплановані, щоб дозволити студентам скористатися досвідом переддипломної роботи від професійних інженерів Онтаріо. На ринку визначено прогалину, і випускникам її потрібно для проектування, введення в експлуатацію та управління системами для максимальної економії енергії та витрат в будівлі та комфорту користувача.

Ваша кар'єра

Випускники будуть зайняті в галузі проектування систем будівель, розробки продуктів, управління енергією та комунальними послугами, експлуатації будівель та управління об'єктами. Випускники матимуть право отримати професійну інженерну ліцензію в Онтаріо. Випускники матимуть право на аспірантуру на національному та міжнародному рівнях аналогічно порівняльному університету B.Eng. і Б.А.С. акредитованими інженерними програмами.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)