Conestoga College

Information Technology Business Analysis - Operations Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
З кожним днем все більше компаній стикається з потребою розібратися в величезних обсягах даних, щоб покращити свої конкурентні позиції та зростання. Це призвело до вимог до фахівців як з комерційного, так і з технологічного боку, які розуміють, як перетворити розуміння на дії.
Критичну роль у сприянні росту розробки програмного забезпечення/систем відіграє аналітик з інформаційних технологій, який збирає бізнес-вимоги з кількох організаційних областей та інтерпретує їх так, щоб їх можна було визначити як специфікації проектування функціональних систем, які можуть бути успішно реалізовані ІТ-командами. Критичні навички будуть розвиватися в наступних областях інформаційних технологій: застосовне програмне забезпечення, аналіз та моделювання бізнес-даних, управління залученням клієнтів, бізнес-процеси, планування корпоративних ресурсів та комунікація. Ключовою частиною цієї програми є практичні аспекти навчального процесу.
Студенти матимуть можливість брати участь у процесі бізнес-аналізу для інформаційних технологій (ІТ) через тематичні дослідження та галузеві проекти.

Ваша кар'єра

Ви матимете знання та навички, необхідні для кар'єрного зростання на таких посадах, як бізнес-аналітик, аналітик бізнес-систем, аналітик комп'ютерних систем, консультант з інформатики та бізнес-аналітик інформаційних систем у великих виробничих компаніях, страхових компаніях, банках чи секторі державних послуг.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)