Conestoga College

Bachelor of Business Administration (Honours) - International Business Management

Початок навчання – вересень, січень
Незалежно від того, чи мрієте ви працювати в глобальних містах, таких як Лондон, Пекін чи Нью-Йорк, чи працювати в місцевій компанії, яка займається міжнародною торгівлею, ця програма допоможе вам обрати правильний шлях. Програма призначена для підготовки студентів до управління міжнародними бізнес-проектами та роботи в глобальних компаніях. Мета полягає в тому, щоб надати випускникам можливість об'єднувати людей, процеси та технології для досягнення покращених результатів в рідному краї або міжнародних підприємствах. В кінці другого року студенти можуть обрати спеціалізацію "Управління персоналом" (HRM), "Управління ланцюгами постачання" (SCM), "Управління маркетингом" (MM), "NEW" - "Управління сталим розвитком" (SM) або продовжити роботу в загальному потоці.
Основні моменти програми включають в себе:
  • Три оплачувані стажування
  • Великий консалтинговий проект
  • Факультативний диплом бакалавра
  • Використання застосунків SAP © Business Suite
  • Акцент на ефективному прийнятті рішень за допомогою аналізу даних та методології Ivey Case
  • Сильний міжнародний фокус, включаючи другу мову, міжнародний обмін та можливості отримання подвійного диплома

Ваша кар'єра

Випускники матимуть комбінацію практичних бізнес-навичок, що дозволить їм працювати як гнучкі та універсальні бізнес-фахівці в міжнародному контексті. Особлива увага приділяється питанням, що вимагають міжфункціональної інтеграції діяльності. Програма відповідатиме потребам типових посад на початковому рівні і дозволить випускникові у кінцевому підсумку перейти на керівницькі чи керівницькі посади в межах внутрішньої чи міжнародної бізнес-середи.
В середньому 100% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах
Master of Business Administration (MBA) (Niagara University)
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)