Conestoga College

Predictive Analytics Graduate Certificate

Початок навчання – січень
Щоб досягти успіху в сучасному бізнесі, вам потрібно проявляти ініціативу, дальнозорість та здатність передбачати результати та поведінку на основі зібраних даних.
Прогнозна аналітика - це галузь статистики, яка займається вилученням інформації з даних та використанням її для прогнозування тенденцій та моделей поведінки.
Якщо у вас є досвід роботи в галузі інформатики, комп'ютерного програмування, математики чи статистики, і вам подобається працювати зі статистичними даними, то ця програма може бути для вас.
Ви дізнаєтеся про статистичні застосування для аналізу даних, методи моделювання даних та методи аналізу великих обсягів даних.
Через індивідуальні та групові заходи та тематичні дослідження ви використовуватимете прогнозне моделювання та аналітичні методи для поєднання процесів управління, інформаційних технологій та бізнес-моделювання з метою роблення прогнозів щодо майбутніх тенденцій.
Компанії та галузі можуть використовувати закономірності, виявлені в даних, для визначення ризиків та можливостей для майбутніх рішень і ефективної інтерпретації даних в своїх інтересах.

Ваша кар'єра

Ця програма готує випускників до ролей в галузі прогнозної аналітики в найрізноманітніших сферах бізнесу та галузей.
EMSI передбачає зростання зайнятості на 32% протягом наступних семи років. Оголошень про вакансії було надзвичайно багато, і досить багато з них належать до початкового рівня.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)