Conestoga College

Bachelor of Interior Design (Honours)

Початок навчання – серпень
Місія програми полягає в тому, щоб надати студентам теоретичні, практичні та технічні навички, які відображають професію дизайну інтер'єру. За допомогою всеосяжного навчального плану, розробленого міждисциплінарним факультетом, ця програма підготує студентів до застосування комплексного підходу до розв'язання дизайну інтер'єру для штучного середовища та його мешканців, а також готуватиме студентів до вимог задоволення технологічних змін, універсального дизайну, здоров'я та безпеки.
Ця ступінь бакалавра в галузі дизайну інтер'єру, присуджена з відзнакою, забезпечує професійну підготовку до розробки креативних дизайнерських рішень для внутрішніх приміщень (житлових, корпоративних/комерційних, торгових, інституціональних, медичних, готельних/розважальних, виставкових) шляхом проектного навчання. Вивчається ряд функціональних та естетичних компонентів, які дозволяють безпечно та комфортно населяти приміщення в штучному середовищі, а також аналізувати взаємини мешканців та їх фізичного оточення з урахуванням ергономіки, освітлення, акустики, оздоблення та безпеки.
Дизайн інтер'єру перетворився як у науку, так і у мистецтво. Проектування та створення стійких інтер'єрів; управління проектами дизайну інтер'єру; робота в команді фахівців, до якої входять архітектори, інженери та підрядники; всі вони потребують серйозної технічної освіти, яка передбачена в даній програмі. Чому це важливо? Фахівці галузі хочуть наймати випускників з технічною компетентністю. Це робить випускників Conestoga дуже привабливими для роботодавців. Випускники готові до реалій нових та зароджуючих технологій та до відмінної кар'єри в дизайні інтер'єру!

Ваша кар'єра

Випускники цієї програми будуть виконувати розширений комплекс функцій в галузі дизайну інтер'єру: розробка дизайнерських рішень; підготовка документів; аналіз інформації; підтримання зв'язку з цілим рядом консультантів, підрядників, клієнтів та зацікавлених сторін; та управління проектами для внутрішнього середовища.
У середньому 90% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)