Conestoga College

Computer Application Security (Optional Co-op) Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
З урахуванням зростаючої складності комп'ютерних транзакцій і залежності суспільства від електронної комерції, а також поширення комп'ютерних пристроїв, область комп'ютерної безпеки стала високопрофільною та швидко зростаючою галуззю. Робота в цій області постійно розвивається і веде до численних можливостей кар'єрного зростання: від посад, що вимагають високого рівня технологічної досконалості, до більш високих керівницьких посад. Ця програма сертифікації випускників буде привабливою для тих, хто вже має диплом в галузі розробки програмного забезпечення і потім вивчатиме навички захисту додатків та роботи в мережі, необхідні для вступу на початкові посади, пропоновані різними компаніями з розробки програмного забезпечення.
Студенти навчатимуться захищати програмні додатки, включаючи мережеві, веб- та мобільні, від загроз з боку шкідливих програм та хакерів. Ці навички будуть доповнені навичками управління, щоб випускники також могли розглядати кар'єрні можливості як аналітики та менеджери корпоративної безпеки. Студенти скористаються спеціалізованими курсами, які викладають досвідчені експерти галузі, тому вони повинні планувати заняття до 8:00 вечора.

Ваша кар'єра

Випускники можуть знаходити кар'єрні можливості в таких галузях: адміністратор безпеки / аналітик; розробник / розробник програмного забезпечення безпеки; аудитор безпеки; архітектор безпеки; менеджер з безпеки; програмне забезпечення безпеки; фахівець з забезпечення якості; та етичний хакер.
У середньому 71% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після завершення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)