Conestoga College

Software Quality Assurance and Test Engineering (Optional Co-op) Graduate Certificate

Початок навчання - січень
Ця програма поглибить розуміння учнів парадигм, методологій та інструментів тестування, які використовуються в процесі розробки програмного забезпечення.
Забезпечення якості програмного забезпечення вимагає розуміння того, що представляє собою якісне програмне забезпечення з точки зору кінцевого користувача, розробника та компанії, а також того, як створити процес, який може призвести до створення якісного програмного забезпечення.
Контроль якості програмного забезпечення передбачає розуміння того, як найбільш ефективно та результативно тестувати результати проекту розробки програмного забезпечення.
Ця програма охопить широкий спектр тем, але підготує студентів до важливої галузі забезпечення якості програмного забезпечення.

Ваша кар'єра

Посади на початковому рівні для випускників цієї програми включають у себе спеціаліста з тестування програмного забезпечення, розробника автоматизованого тестування програмного забезпечення, інженера з тестування програмного забезпечення та інженера з забезпечення якості програмного забезпечення.
Крім того, можливості кар'єрного зростання будуть включати програміста та розробника програмного забезпечення.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)