Conestoga College

Bachelor of Commerce (Honours) – Financial Services

Початок навчання - вересень
Ви маєте критичне мислення? Вам подобається працювати з людьми і допомагати їм досягати своїх цілей? Якщо так, то кар'єра в сфері фінансових послуг може бути для вас підходящою.
Постачальники фінансових послуг розвивають міцні стосунки з клієнтами, розуміючи їх потреби, оцінюючи ризики та пропонуючи індивідуально розроблені рішення для досягнення їхніх фінансових цілей, професійні навички та необхідні технічні знання, необхідні для кар'єри в сфері фінансових послуг.
Ця чотирирічна програма пропонує чіткий шлях до багатьох успішних та захопливих кар'єрних можливостей в банківській справі, страхуванні, управлінні інвестиціями, а також в майновому та фінансовому плануванні.
Ви будете навчатися за допомогою комбінації активних підходів до навчання, що включають групову роботу, аналіз ключових індивідуальних випадків, кілька проектів, що вимагають участі від галузі, та зустрічі з представниками галузі поза коледжем.
До середини цієї програми команда викладачів гарантує, що ви будете готові розпочати обрану вами спеціальність - або з фінансового планування, або зі страхування майна та нещасних випадків. Незалежно від обраної спеціальності, ви зіткнетеся з комплексним технічним аналізом та можливостями для розвитку ваших професійних "м'яких" навичок.
Ви будете застосовувати та вдосконалювати свої навички та вміння, пов'язані з програмою, протягом 8-місячної оплачуваної практики між третім і четвертим роком.
Навчальний план програми узгоджено з загальністю знань та вимогами курсу (повністю чи частково) для ряду професійних ліцензій. Як успішний випускник програми бакалаврату комерції (з відзнакою) - фінансові послуги, ви будете відповідати попереднім умовам для складання професійних іспитів та/або отримання розширеного статусу в наступних ліцензіях/ознаках:
  • Особистий фінансовий планувальник (PFP), наданий Канадським інститутом цінних паперів (CSI)
  • Кваліфікований молодший спеціаліст з фінансового планування (QAFP), наданий Financial Planning Canada (FP Canada)
  • Сертифікований спеціаліст з фінансового планування (CFP) FP Canada
  • Дипломований спеціаліст з страхування (CIP)
  • Додаткові ліцензії на страхування та цінні папери

Ваша кар'єра

Як випускник цієї програми, ви будете готові приєднатися до представників у сфері фінансових послуг або розвивати свою власну практику, використовуючи можливості для розширення своєї професійної мережі та створення міцної основи для поліпшення якості роботи та послуг. Сильний академічний компонент в цій програмі готує студентів до подальшої випускної роботи, якщо це передбачається.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)