Conestoga College

Occupational Therapist Assistant Physiotherapist Assistant Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Ця програма призначена для підготовки студентів до знань, навичок та відношення, необхідних для виконання ролі помічників трудотерапевтів та помічників фізіотерапевтів (OTA та PTA). OTA та PTA несуть основну відповідальність за впровадження планів лікування для поліпшення фізичного функціонування або розширення участі в повсякденному житті людей з широким спектром захворювань.
Програма поєднує теорію в аудиторії з навчанням практичних навичок в лабораторних умовах. Для покращення критичного мислення, прийняття рішень та лідерських навичок програма використовує різноманітні можливості навчання, такі як вивчення на основі конкретних випадків в невеликих групах, імітаційні вправи, проекти прикладного навчання та електронне навчання.
Ознайомлення з клінічним досвідом у різних клінічних умовах вбудовано в учбову програму, щоб студенти мали можливість застосовувати свої навички в умовах контрольованого навчання.

Ваша кар'єра

Випускники будуть готові працювати в галузі охорони здоров'я, працюючи в різних медичних закладах (наприклад, в лікарнях, будинках для літніх людей чи установах для тривалого догляду, приватних реабілітаційних клініках та інших громадських установах, пов'язаних із здоров'ям), у ролі терапевта та помічника фізіотерапевта під керівництвом ліцензованого фізіотерапевта чи ерготерапевта.
Ця програма не є прямим шляхом для отримання статусу OT чи PT. Рекомендується кандидатам звернутися за консультацією з професійної кар'єри для визначення відповідних шляхів вступу до магістратури для отримання статусу зареєстрованого OT та/або PT, якщо це є шляхом, який вони хочуть обрати.
У середньому 98% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)