Conestoga College

Early Childhood Education Diploma (2 Years)

Початок навчання – січень
Ця програма готує студентів до професійної практики в галузі раннього навчання та догляду за дітьми. Завдяки інтерактивному навчанню в класі та досвіду інтегрованого навчання (WIL) студенти розвиватимуть навички, які дозволять їм співпрацювати з сім'ями, колегами та громадами з метою розробки, впровадження та оцінки інклюзивних ігрових програм раннього навчання.
На основі глибокого розуміння розвитку дитини та принципів відповідальної практики студенти будуть працювати в партнерстві з центрами розвитку дітей, управліннями коледжів, класами дитячих садочків, ліцензованими програмами раннього навчання та догляду та громадськими установами, щоб поєднати теорію та практику в класі в осмислені та привабливі способи.

Ваша кар'єра

Випускники цієї програми відповідають академічним вимогам для реєстрації в Коледжі дошкільних педагогів Онтаріо, що дає їм право працювати в якості зареєстрованих вихователів дошкільної освіти (RECE) в ліцензованих закладах догляду за дітьми та інших громадських програмах, що обслуговують дітей молодшого віку та їх сім'ї.
У середньому 96% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber,WhatsApp,Telegram,Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)