Conestoga College

Broadcasting - Television and Independent Production Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
У цій програмі ви навчитесь писати, виконувати, знімати та редагувати контент у різних форматах.
Використовуючи стандартне обладнання та програмне забезпечення, навички наративу поліпшуються завдяки освітленню, звуковому дизайну та постпродакшн. Асортимент HD-камер та комплектів професійного освітлення постійно розширюється завдяки придбанню новітнього допоміжного обладнання. Досвід багатокамерного виробництва добре обслуговується нашою повністю обладнаною HD-студією разом із віддаленим виробничим обладнанням.
Четвертий семестр цієї дворічної програми поділено між полевим розміщенням, де ви будете працювати в галузі, і завершальним проектом, на якому ви інтегруватимете навички, отримані в межах програми. Це дає вам можливість створити проект, який вам подобається, і зміцнити своє портфоліо.
Паралельно з роботою в кіно- та телевізійній індустрії, програма "Телебачення та незалежне виробництво" також готує вас до орієнтування в світі фрілансу або створення власних можливостей за допомогою підприємництва.

Ваша кар'єра

Випускники знайдуть фрілансерські, контрактні або штатні посади в якості відеооператорів, редакторів, сценаристів, виконавців та багато інших виробничих та постпродакшн посад в корпоративній, незалежній та трансляційній сферах.
У середньому 78% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber,WhatsApp,Telegram,Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)