Conestoga College

Business Development and Sales Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Деякі з найбільших та найінноваційніших брендів у бізнес-світі, такі як Google, Apple та Facebook, підтримуються масовими продажами. Вдалі продавці - це досвідчені комунікатори, пасіоновані розв'язувачі проблем та двигун успіху компанії.
Програма підготує випускників до динамічної кар'єри у сфері продажу товарів, послуг та ідей між підприємствами. Студенти вивчатимуть ключові принципи професійних продажів та складних переговорів, а також стратегії управління відносинами з клієнтами та стратегічного обліку.
Курси з фінансів, комунікацій та бізнес-маркетингу забезпечать міцну основу, тоді як курси з технологій продажу та соціальних продажів звертаються до провідних фахівців у цій галузі.
Студенти дізнаються, як підходити до багатовимірного світу розвитку бізнесу в організаціях. Програма надає студентам можливість вправлятися в своїх навичках продажів та розвитку бізнесу в реальному часі під час рольових ігор та практичних прикладів.
Коледж Конестога є акредитованим партнером Канадської асоціації професійних продажів (CPSA). Ця програма акредитована Інститутом CPSA як та, що забезпечує всі 35 годин обов'язкового навчання для отримання статусу Certified Sales Associate, першого рівня в системі Graduated Certification Framework.

Ваша кар'єра

Випускники будуть готові до роботи в найрізноманітніших галузях та організаціях на ролях, таких як торговельні представники, менеджери з роботи з клієнтами, зовнішні торговельні представники, менеджери рахунків, внутрішні торговельні представники, консультанти з продажів та менеджери з продажів.
Страхування, високі технології та передове виробництво - основні роботодавці в цій області.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)