Conestoga College

Bachelor of Computer Science (Honours)

Початок навчання – вересень
Ця чотирирічна програма включає три оплачувані періоди практики, які готують випускників до численних перспективних вакансій у якості розробників високоякісного програмного забезпечення.
На основі визнаних принципів інформатики студенти отримають прикладні та комплексні знання та навички у сфері якості, надійності та безпеки програмного забезпечення, приділяючи особливу увагу методологіям тестування, методам управління проектами програмного забезпечення та чіткому розумінню питань безпеки/конфіденційності.
Готовність до практики розвиватиметься в межах міждисциплінарної освітньої програми, орієнтованої на практичну навчальну діяльність, що охоплює знання теорії інформатики та її застосування. Програма буде інноваційною в ​​використанні технологій для вирішення проблем, організації та управління запитаннями, сприяння співпраці та передачі інформації.
Студентам буде запропоновано вивчити кілька методів проектування, розробки та тестування програмного забезпечення; освоєння професійних практик, які позитивно впливають на якість розроблюваного програмного забезпечення.
Завдяки міждисциплінарній освітній програмі, яка базується на теорії інформатики та її застосуванні, ця програма пропонує експериментальні навчальні заходи, спрямовані на підготовку випускників, готових до кар'єри.
З метою майбутнього ця програма ознайомить студентів з новітніми сферами розвитку: аналіз великих даних, кібербезпека, хмарні обчислення та Інтернет речей.

Ваша кар'єра

Випускники будуть готові до кар'єри в галузі інформатики, програмної інженерії, розробки програмного забезпечення, аналізу/консультування інформаційних систем, забезпечення якості програмного забезпечення, розробки тестування, хмарної інженерії, аналітики великих даних, кібербезпеки.
Випускники BCS також матимуть можливість продовжити свою освіту в аспірантурі в галузі інформатики та розробки програмного забезпечення.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)