Conestoga College

Applied Energy Management - Renewable Energy Stream Graduate Certificate (2 years)

Початок навчання - вересень
Ця програма призначена для випускників, які бажають продовжити навчання в галузі управління споживанням енергії. Ви отримаєте уявлення про різні технології та засоби виробництва електроенергії за допомогою програмного забезпечення для моделювання та теоретичних досліджень.
У цій програмі ви матимете можливість вивчити основні технології, пов'язані з газом та парою, які поєднуються з відновлюваними джерелами енергії, такими як сонце та вітер.
Теоретичні розрахунки термодинамічних систем опалення порівнюються з фактичними полевими вимірюваннями в системах опалення, щоб надати вам широкі можливості для практики в застосованих стратегіях управління комунальними послугами, де стратегії управління споживанням енергії та енергозбереження оцінюються як частина оптимізації комунальних послуг.
Програма допоможе вам розвинути лідерські якості та здатність ефективно управляти складними виробничими процесами та командами для досягнення бізнес-цілей.
Ви вивчите забезпечення якості та управління процесами та проектами, зокрема приділяючи увагу вирішенню проблем в промисловому середовищі з оперативної та стратегічної точки зору.
Протягом останнього семестру ви прийматимете участь у завершальному курсі, де ви будете працювати в командах для співпраці, планування та виконання повного аналізу споживання енергії та розробки пропозицій щодо підвищення енергоефективності для компанії, включаючи дослідження та методи, які ви вивчили протягом трьох семестрів.

Ваша кар'єра

Випускники матимуть великий досвід у управлінні проектами, комунікаціями, людськими ресурсами та методами безпеки, щоб ефективно внести свій внесок у сучасний промисловий сектор.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)