Conestoga College

Mobile Solutions Development (Optional Co-op) Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
Розробка мобільних рішень (MSD) - це програма сертифікатів для випускників, що триває чотири семестри, включаючи кар'єрні дослідження протягом одного семестру або практику в галузі мобільного програмного забезпечення. Програма надасть студентам міцний практичний досвід проектування та розробки мобільних рішень, що охоплюють різні пристрої, операційні системи, бази даних та мережеву інфраструктуру, а також охопить якість програмного забезпечення та аспекти безпеки при розробці мобільних рішень.
У рамках програми "Розробка мобільних рішень" студенти отримують спеціальні курси, які викладають висококваліфіковані фахівці галузі. Очікується, що уроки будуть проводитися до 8:00 вечора.

Ваша кар'єра

Студенти отримують навички розробки програмного забезпечення та розробки мобільного користувацького інтерфейсу, а також досвід, необхідний для розробки та впровадження високоякісних веб- та мобільних програмних рішень для промисловості або підприємницької діяльності. Початкові посади для випускників цієї програми включають розробника мобільного програмного забезпечення, розробника мобільних додатків, розробника веб-додатків, дизайнера додатків, тестувальника додатків, тестувальника мобільних рішень, спеціаліста з контролю якості програмного забезпечення та підприємця. Крім того, майбутні можливості кар'єрного росту включають менеджера проекту, дизайнера користувацького досвіду та індустріального консультанта.
У середньому 92% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)