Conestoga College

Journalism Diploma (2 Years)

Початок навчання - вересень
Інформаційні повідомлення відіграють критично важливу роль у сучасному суспільстві. У цій програмі ви вивчатимете основи досліджень, інтерв'ю та написання статей з дотриманням юридичних та етичних стандартів, необхідних для розкриття правди в оповіданні.
Ця програма також дозволяє розвивати технічні навички, необхідні для створення цифрових новин та розповіді історій на традиційних, мережевих та мобільних платформах.
Будучи студентом цієї програми, ви будете працювати в цифровому новинному середовищі коледжу на Spokeonline.com, розповідаючи історії спільноти. Крім безпосереднього досвіду вирішення проблем і виконання реальних виробничих циклів ви отримаєте глибоке навчання з розробки історій, живих репортажів, функціональних репортажів, написання відгуків, фотожурналістики та підходів до складання докладних звітів, таких як документальний фільм, виробництво та написання журналів. Ви ознайомитеся з багатьма традиційними та новими можливостями кар'єрного зростання, що залежать від сильних журналістських навичок.

Ваша кар'єра

Випускники володіють навичками мультимедійного репортажу та редагування, необхідними для роботи на цифрових новинних порталах, журналах, спеціалізованих веб-сайтах, неприбуткових організаціях, онлайн-журналах, газетах, редакціях новин на радіо і телебаченні, видавництвах, а також для багатьох цікавих кар'єр, створених за допомогою нових технологій цифрового наративу.
У середньому 73% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)