Conestoga College

Computer Programming and Analysis (Optional Co-op) Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Програма "Комп'ютерний програміст / Аналітик" триває три роки і дозволяє студентам вивчати останні навички, необхідні для розробників у цій галузі. Програма акцентує уміння вирішувати проблеми з використанням останніх версій Microsoft, Oracle, Java та програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом для розробки корпоративних, інтернет- та мобільних застосунків. Об'єктно-орієнтований аналіз, проектування, гнучкі методології та методи програмування вивчаються та використовуються протягом всієї програми.
Студенти навчаються за допомогою поєднання теорії та практики, застосовуючи свої знання для практичних завдань та складних проектів. Додаткові курси в таких областях, як математика, бухгалтерський облік та комунікації, підтримують основні курси з ІТ. Усі ці навички потім використовуються в груповому проекті "capstone" у кінцевому семестрі, де студенти можуть створити великий бізнес-застосунок для місцевого підприємства, отримуючи реалістичний практичний досвід. Додатковий потік співпраці включає чотири послідовних чотиримісячних періоди робочих умов.

Ваша кар'єра

Випускники отримують досвід програмування та навички, необхідні для аналізу та розробки комп'ютерних застосунків для бізнесу. Початкові позиції для випускників цієї програми включають програміста, розробника веб-застосунків, тестувальника програмного забезпечення та спеціаліста з контролю якості. Окрім цього, можливості кар'єрного зростання включають системного аналітика та бізнес-аналітика.
У середньому 93% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019 рр.) знайшли роботу протягом шести місяців після випуску.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)