Conestoga College

Interior Decorating Diploma (2 Years)

Початок навчання - вересень
Програма пропонує вам динамічне середовище для розвитку творчих та технічних навичок, необхідних для успіху в різноманітних галузях внутрішньої обробки. Навчаючись від експертів галузі, ви розвинете важливі та практичні навички в студіях, лабораторіях та на лекціях, а також під час екскурсій та запрошених лекторів.
Ви пройдете курси з кольору, текстилю, обробки та аксесуарів, які будуть розширені завдяки доступу до нашої великої бібліотеки зразків. Використовуючи сучасне програмне забезпечення, яке є стандартом галузі, ви зосереджетесь на плануванні простору, складанні малюнків та візуальних 2D- та 3D-презентаціях, які втілюють ваші концепції дизайну.
Кілька курсів з бізнес-практики та підприємництва додатково підготує вас до успіху в галузі. Можливість працевлаштування в останньому семестрі дозволить вам отримати практичний досвід роботи до завершення навчання.
Багато студентів знайшли постійну роботу завдяки працевлаштуванню у роботодавців, таких як фірми з внутрішнього оздоблення/дизайну, виставкові зали продуктів, журнали з дизайну та компанії, що займаються домашнім декором.
Крім того, наша дворічна дипломна програма визнана Асоціацією декораторів і дизайнерів Канади (DDA), Conestoga - єдиний коледж, що пропонує випускникам цієї програми можливість отримати другий дворічний диплом у сфері візуального мерчендайзингу, завершивши один додатковий рік. Як випускник обох програм, ви можете розширити свій потенціал працевлаштування в галузі дизайну, включаючи як житлові, так і комерційні простори.

Ваша кар'єра

Диплом з внутрішнього оздоблення відкриває двері до таких кар'єр, як декоратор/підприємець, консультант з будівництва будинків, мерчендайзер модельного будинку, дизайнер кухонь та ванних кімнат, представники галузі, домашнє оздоблення, спеціаліст з тканин і текстилю, планування простору, дизайн театрів та журналів, продаж меблів та мистецтва та багато іншого.
У середньому 83% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)