Conestoga College

Supply Chain Management - Global Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
Програма готує студентів до кар'єри в сфері логістики, постачання, ланцюга постачання та операцій. Завдяки обширній практичній навчальній діяльності студенти розширюють свої знання про концепції ланцюга постачання, застосовні до різних секторів. Випускники будуть добре підготовлені до підтримки управлінських функцій, вивчаючи зв'язки між стратегічними цілями, очікуваннями зацікавлених сторін та дизайном ланцюга постачання, функціями, процесами та ролями; визначення доданої вартості і фінансових наслідків рішень та структури ланцюга постачання для прибутковості, ефективності та задоволення зацікавлених сторін; використання інструментів та стратегій зниження ризиків; перевірка діяльності та операцій в ланцюзі постачання на відповідність відповідним політикам, стандартам, правовим, нормативним та контрактним зобов'язанням; співпраця та використання лідерських та комунікативних навичок для встановлення стратегічних відносин з різними зацікавленими сторонами. Ця програма була затверджена для підвищення кваліфікації для отримання Сертифікованого облікового знаку SCMP.

Ваша кар'єра

Можливості працевлаштування так само різноманітні, як і область широка. Роботодавці охоплюють широкий спектр організацій та галузей, від виробництва та розподілу товарів для споживачів до сфери послуг і громадського сектору, а також від великих корпорацій до малих підприємств.
У середньому 90% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після завершення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)