Conestoga College

Bachelor of Design (Honours)

Початок навчання – вересень
Бакалавр дизайну – це чотирирічний ступінь з графічного дизайну з додатком курсів з бізнесу, маркетингу та менеджменту. Програма гарантує, що ви, як випускник, будете мати як творчий та візуальний гостроту, так і знання бізнес-стратегії, які необхідні для створення дизайнерських рішень для поточних потреб ринку.
Програма є унікальною в Онтаріо, пропонуючи дійсно міжпрофесійну перспективу, поєднуючи курси графічного дизайну, бізнесу та гуманітарних наук з можливостями співпраці. У вас є можливість використовувати розширене простір студії та засоби друку, передбачені цією програмою. Обмежений набір студентів і невеликі групи забезпечують доступ до викладачів з професійним досвідом у галузі графічного дизайну та розвитку бізнесу. Крім того, програма підтримує членство студентів у Асоціації зареєстрованих графічних дизайнерів (RGD) та надає доступ до конференцій дизайнерських мислителів.
Як комплексна програма дизайну, ви пройдете курси з типографії, візуального дизайну, теорії кольору, студії дизайну, малюнка та ілюстрації, історії графічного дизайну, фотографії, інтерактивного дизайну, а також навичок брендінгу, маркетингу, бізнесу, написання та презентацій.
Програма використовує проектний підхід до навчання, який об'єднує дизайн, методології дослідження, управління проектами та навички бізнес-стратегії, а також різноманітні питання, включаючи доступність, стійкість та корпоративну та соціальну відповідальність. Ви будете брати участь у динамічних студійних проектах як для імітаційних, так і для живих клієнтів. Крім того, програма пропонує безліч можливостей для досліджень та встановлення зв'язків через виїзди на місця, запрошених лекторів і лекцій, а також співпраці з зовнішніми організаціями.
Між третім і четвертим роками у вас буде можливість взяти два послідовних чотиримісячних терміни стажування. Працюючи з викладачами та відділом кооперативної освіти, ви організуєте керівницькі посади в кооперативах в агентствах, дизайнерських фірмах, власних відділах та інших організаціях як в Канаді, так і за кордоном.

Ваша кар'єра

Випускники будуть розробляти унікальні портфелі та будуть добре підготовлені до посад, пов'язаних з дослідженням дизайну, концепційним розробленням, реалізацією дизайну, а також стратегією та управлінням. Випускники можуть знайти роботу на різних посадах у дизайн-студіях, рекламних агентствах, відділах корпоративних та некомерційних комунікацій, а також на нових підприємствах.
В середньому 100% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Для підвищення кваліфікації у вас буде можливість отримати ступінь магістра в програмі магістра дизайну Йоркського університету.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)