Conestoga College

Culinary Management (Co-op) Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Ця програма надасть студентам унікальну можливість застосувати навички, отримані в лабораторіях та на заняттях, протягом оплачуваної практики.
Шляхом демонстрацій, лекцій та практичних занять студенти отримають знання та методи якісної підготовки та подачі їжі. Вони зрозуміють складність управління кухнею та отримають досвід реального виробництва.
Умови спільної роботи в межах програми дозволяють студентові розвивати навички та поглиблювати свої знання, отримані в умовах коледжу.
Такі курси, як комунікація, навички роботи з комп'ютером, маркетинг, управління малим бізнесом та харчування, гарантують, що випускники будуть добре підготовлені відповідати вимогам промисловості.

Ваша кар'єра

Після проходження навчання та отримання досвіду в кооперативній індустрії випускники мають можливість продовжити навчання в галузі. У студентів також є багато можливостей продовжити навчання за програмами отримання дипломів з кулінарії в Канаді та за кордоном.
У середньому 92% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber,WhatsApp,TelegramWechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)