Conestoga College

Construction Management (Optional Co-op) Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
Ця дворічна програма призначена для забезпечення студентам навичками та знаннями для ефективної ініціації, планування, контролю та впровадження будівельних проектів. Студенти вивчатимуть інвестиційну оцінку розвитку проектів; планування, складання бюджету та контроль будівельного проекту; а також навички, пов'язані з ефективним лідерством, комунікацією та переговорами.
Студенти навчаться інтегрувати методи будівництва, будівельні норми та принципи ефективного будівництва у свої проекти. Навчання буде покращено за допомогою тематичних досліджень, групової роботи та екскурсій. Проект Capstone дозволить студентам застосовувати, інтегрувати та узагальнювати отримані знання в реальному проекті. Кооперативний або керований термін керування кар'єрою надасть студентам можливість застосовувати та практикувати знання та навички при підготовці до робочого середовища.
Ця програма готує студентів до складання різних професійних сертифікаційних іспитів з основним акцентом на сертифікацію CAPM (сертифікований молодший менеджер проектів), PMP (професіонал управління проектами), PQS (призначення професійного кількісного інспектора) та сертифікацію Gold Seal. Для роботи в класі та виконання проектної роботи потрібен ноутбук.

Ваша кар'єра

Випускники можуть керувати та працювати в міждисциплінарних командах та матимуть відмінні вміння для роботи з генеральними підрядниками, субпідрядниками, консалтинговими фірмами та державними установами, які беруть участь в розвитку та плануванні капіталу.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)