Conestoga College

Virtualization and Cloud Computing Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Інформаційні технології - це постійно змінюючася галузь, дві з основних її складових - це віртуалізація та хмарні обчислення. Організації почали замінювати фізичні комп'ютери (сервери та настільні комп'ютери) "віртуальними машинами".
Стратегія віртуалізації дозволяє компаніям замінювати існуюче обладнання, забезпечуючи економію коштів та скорочення обслуговування інфраструктури. Крім того, компанії починають купувати або орендувати хмарні сервіси як засіб надання послуг без встановлення обладнання на місці.
Щоб допомогти організаціям досягти успіху, потрібні спеціальні навички в цих галузях. Ця двосеместрова програма фокусується на практичних методах, які зазвичай використовуються в області віртуалізації та хмарних обчислень.
Ви отримаєте цінні навички та знання в галузі систем, інфраструктурних послуг, хмарних технологій, а також методологій системної архітектури.
Випускники будуть мати навички, необхідні для переходу на більш високі посади в сфері ІТ та центрів обробки даних.

Ваша кар'єра

Випускники можуть знайти роботу в якості менеджерів центрів обробки даних, спеціалістів інфраструктури, спеціалістів з віртуалізації, консультантів з хмарних технологій, адміністраторів ІТ чи системних спеціалістів.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)