Conestoga College

Financial technology Graduate Certificate

Початок навчання - січень
Галузь фінансових технологій розвивається, відповідаючи викликам, що стоять перед фінансовим сектором 21 століття. Це означає, що фахівці в цій галузі повинні бути готові надавати підтримку різним групам клієнтів, таким як фізичні особи та фінансові установи на основі компаній.
Якщо у вас є досвід роботи в комп'ютерній індустрії, фінансах чи інших суміжних галузях, і ви готові отримати глибокі знання для того, щоб допомагати споживачам та підприємствам відстежувати, керувати та полегшувати їхні фінанси, ця програма буде цікавою для вас.
Завдяки різноманітним проектам, тематичним дослідженням та інтерактивним можливостям навчання, а також використанню актуальних ресурсів для підтримки останніх тенденцій у фінансових технологіях ви розвинете навички, необхідні для того, щоб допомагати приватним особам та підприємствам забезпечити їхні фінанси.
Ви будете вивчати такі теми, як додатки, тенденції розвиваючихся ринків, штучний інтелект, підприємництво та управління.
Всього за вісім місяців випускники будуть готові займати провідні посади в галузі фінансових технологій на різних посадах, таких як бізнес-аналітик, бізнес-аналітик Blockchain, фінансовий технолог та інші посади, пов'язані з фінансовими технологіями.

Ваша кар'єра

Випускники можуть працювати в різних сферах, включаючи провідні фінансові установи, страхових брокерів та технологічні корпорації.
Роботодавці шукають людей із навичками аналітичного та критичного мислення, включаючи фахівців забезпечення якості, фахівців експлуатації, онлайн-менеджерів та фахівців із обслуговування клієнтів.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)