Conestoga College

Broadcasting Performance and Digital Media Graduate Certificate

Початок навчання - січень
Ви хочете створити привабливий відеоконтент і побудувати бренд для свого або чужого бізнесу? Ця програма допоможе вам розпочати роботу в Інтернеті. Ви дізнаєтеся, як знімати та редагувати високоякісний відеоконтент, писати привабливі тексти і впевнено виступати як перед камерою, так і поза нею.
Ця програма призначена для відкриття можливостей для розповідачів та творців контенту всіх типів та інтересів. Основуючись на вашій минулій освіті, досвіді у веденні бізнесу або хобі, ви створите присутність в Інтернеті, яка буде включати веб-сайт, серію відеороликів та захопливі публікації в соціальних мережах, відкриваючи перед вами можливості як влогера, подкастера чи впливової особи.
Курси з досліджень, інтерв'ю, виступів перед камерою та розповідання історій нададуть вам навички роботи як мультимедійного журналіста чи ведучого новин.
Ця програма надається у сучасних радіо- та телестудіях Conestoga в практичному середовищі і навчить вас, як налаштувати домашню студію, розширюючи ваші можливості працевлаштування після закінчення навчання. Ви також дізнаєтеся, що потрібно для того, щоб розпочати свій бізнес як індивідуальний підприємець, коли реєструватися та як привертати потенційних клієнтів як фрілансера.
Незалежно від того, в якій галузі чи освіті ви спеціалізуєтеся, Broadcast Performance та Digital Media дадуть вам навички, що дозволять підняти вашу присутність в Інтернеті на новий рівень.

Ваша кар'єра

Випускники цієї програми можуть знайти роботу журналістами, ведучими перед камерою, погодними репортерами, подкастерами, веб-відомостями, спеціалістами зв'язків із громадськістю, маркетологами, громадськими комунікаторами, дикторами та телеведучими в традиційних галузях промисловості та нових ЗМІ.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Conestoga College (UA)