Conestoga College

Electrical Engineering Technician Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Студенти програми "Технік-електротехнік" вивчають повний спектр електричних навичок, які дозволяють їм працювати в найрізноманітніших галузях електротехніки, включаючи енергетичні системи та системи автоматизації.
Крім отримання міцного фундаменту знань, студенти отримують максимальну кар'єрну гнучкість та можливість вивчення декількох напрямків в галузі електротехніки. Студенти отримують досвід роботи з електродвигунами, системами управління, ПЛК, трансформаторами та їх промисловими застосуваннями.
Знання теорії електрики доповнюється практичними застосуваннями в енергетичних системах, промислових твердотільних системах управління, вимірювальних пристроях, програмованих логічних контролерах та системах управління двигунами. Студенти працюють з важкими електродвигунами, генераторами та трансформаторами, вивчаючи різноманітні промислові застосування.
Особлива увага приділяється написанню, впровадженню та усуненню несправностей програм ПЛК, а також ефективній обміну технічною інформацією. Випускники виконують технологічні функції в різних аспектах енергетичної галузі, перш за все для підтримки досліджень, розробок та проектування на рівні визнаного технолога. Асоціація сертифікованих інженерів та технологів Онтаріо (OACETT) умовно визнає цю програму відповідною всім академічним вимогам для сертифікації в категорії сертифікованих технічних спеціалістів.

Ваша кар'єра

Випускники знайдуть роботу, використовуючи навички тестування та пошуку та усунення несправностей в таких областях, як обмотка та ремонт двигунів, контроль якості, а також як учнів у галузі електромонтажних робіт / технічного обслуговування.
Крім того, доступні можливості для усунення несправностей електричних систем та технічних випробувань важкої електричної апаратури та засобів управління техніками електростанцій чи техніками з обслуговування.
У середньому 83% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)