Conestoga College

Bachelor of Applied Technology (Honours) - Architecture - Project and Facility Management

Початок навчання – серпень
Ця програма є єдиною в своєму роді в Канаді, де особлива увага приділяється як управлінню проектами, так і управлінню об'єктами.
Унікальне середовище навчання на основі проектів, де студенти вчаться і застосовують свої знання на реальних проектах, використовуючи креативність та розв'язання критичних проблем.
Студенти отримають міцні основи в архітектурі, будівництві, основах проектування та управлінні бізнесом з всебічним розумінням управління проектами та об'єктами.
Крім того, вони будуть ознайомлені з гуманітарними дисциплінами та практичними застосуваннями для бізнесу. Випускники матимуть неперевершені навички лідерства, командної роботи та індивідуальної ініціативи, доповнюючи свої фахові знання та практичні навички.

Ваша кар'єра

Випускники знайдуть посади в великих компаніях з управління нерухомістю, промислових підприємствах та корпораціях, архітектурних чи інженерних організаціях, управлінських компаніях та на різних рівнях управління.
У середньому 89% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)