Conestoga College

Bachelor of Environmental Public Health (Honours)

Початок навчання - вересень
Ця інноваційна чотирирічна програма підготує випускників до ряду передових професій у державному та приватному секторах в галузі екологічного громадського здоров'я.
EPH фокусується на профілактиці захворювань та створенні здоров'ю сприятливого середовища і включає оцінку та контроль факторів навколишнього середовища, які позитивно впливають на здоров'я населення та спільноти.
Обсяг практики в ООЗ включає організацію, управління, освіту, правозастосування, консультування та ідентифікацію небезпек для здоров'я з метою запобігання та контролю втручань, пов'язаних з небезпеками ООЗ, а також популяризації та захисту здоров'я населення та навколишнього середовища, безпеку харчових продуктів, забезпечення якості та аудит.
А також забезпечує продовольчу безпеку; профілактику і боротьбу з інфекціями, включаючи безпеку боді-арту; якість повітря, включаючи тютюновий дим в навколишньому середовищі; інституційне здоров'я; профілактику травм; рекреаційні зони для купання та води; якість питної води; обробку твердих, рідких та небезпечних матеріалів; векторний контроль; здорове штучне середовище; готовність до надзвичайних ситуацій та планування.
Студенти отримають прикладні та комплексні знання та навички в галузі природничих наук, з особливою увагою до епідеміології навколишнього середовища, токсикології, а також впливу та оцінки ризиків.
Готовність до практики розвиватиметься в межах міждисциплінарної освітньої програми, спрямованої на практичну навчальну діяльність, яка дозволить розвивати знання теорії ООЗ та її застосування на практиці. Програма буде інноваційною у використанні технологій для вивчення проблем, організації та управління запитаннями, сприяння співпраці та передачі інформації.
Студентам буде запропоновано розглянути безліч точок зору в розумінні практики та політики EPH, визначити професійні методи, які позитивно впливають на здоров'я населення та спільноти, а також розвинути лідерські позиції та впевненість у тому, щоб внести свій внесок в професії EPH.
Програма Conestoga BEPH надасть студентам можливість розвинути сильне критичне мислення, навички оцінки ризиків та професійного спілкування, які дозволять їм успішно працювати в міжпрофесіональній команді в галузі EPH.

Ваша кар'єра

Після закінчення програми студенти матимуть право брати участь у різних кар'єрах у державному та приватному секторах, включаючи:
  • спеціаліста з безпеки харчових продуктів,
  • спеціаліста з оцінки та контролю якості,
  • спеціаліста з гігієни навколишнього середовища,
  • спеціаліста з охорони праці та безпеки,
  • інспектора з якості води та консультанта з гігієни навколишнього середовища.
Студенти також матимуть право брати участь у процесі сертифікації для отримання статусу сертифікованого інспектора громадського здоров'я.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Conestoga College (UA)