Conestoga College

Practical Nursing Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Ця програма спрямована на кар'єру, де студент отримає знання, навички та досвід, необхідні для того, щоб стати членом медичної команди.
Основні знання для практичної сестринської діяльності ґрунтуються на науковій теорії сестринської справи, фізичних, психосоціальних та гуманітарних науках. Особистісно-орієнтована допомога вивчається в контексті реального життєвого досвіду та інтегрованого навчання, пов'язаного з роботою (WIL).
Особлива увага приділяється догляду за літніми людьми для задоволення потреб старіючого населення. Нормативні зобов'язання: Закон про сестринську справу вимагає, щоб всі дипломовані медсестри, які прагнуть працювати в Онтаріо, були зареєстровані в Коледжі медсестер Онтаріо. Закон про сестринську справу також стверджує, що випускники не повинні бути засуджені за злочин чи порушення відповідно до Закону про контроль за наркотиками (Канада) чи Закону про продукти харчування і ліки (Канада).
Крім того, Закон про сестринську справу визначає ряд інших навичок і вимог, які повинні бути виконані для того, щоб працювати медсестрою в провінції Онтаріо.
Особи, які бажають зареєструватися в Коледжі медсестер Онтаріо, повинні підписати заяву про свій статус щодо: громадянства; постійного місця проживання; імміграції; засудження за злочин відповідно до Закону про контроль за наркотиками / Закону про продукти харчування і ліки; причетність до професійного проступку, некомпетентності чи недієздатності в Онтаріо в іншій медичній професії; будь-який психічний чи фізичний розлад, при якому в інтересах громадськості бажано, щоб дана особа не займалася доглядом за хворими.
Ці умови також розповсюджуються на весь період програми. У межах підготовки до кар'єри медсестри ми закликаємо всіх майбутніх студентів медсестер уважно вивчити необхідні навички та здібності для медсестринської практики в Онтаріо, визначені Коледжем медсестер Онтаріо.
Випускники цієї програми мають право подати заявку на реєстрацію як дипломовані практичні медсестри в Онтаріо.

Ваша кар'єра

Студенти, успішно завершивши програму, мають право скласти національний реєстраційний іспит для реєстрації в Коледжі медсестер Онтаріо як дипломовані практичні медсестри.
Випускники знаходять роботу в будинках для літніх людей, лікарнях невідкладної та хронічної допомоги, будинках для літніх людей та інших установах охорони здоров'я.
У середньому 88% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)