Conestoga College

Electrical Engineering Technology Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень
Тривалість трьохрічної програми "Електротехнічні технології" спроектована для того, щоб забезпечити студентам як теоретичний, так і практичний досвід, що дозволяє їм працювати в найрізноманітніших галузях електротехніки, включаючи енергетичні системи та управління технологічними процесами.
Протягом перших двох років студенти отримають досвід роботи з електродвигунами, системами управління, ПЛК, генераторами, трансформаторами та їх промисловими застосуваннями. На третьому курсі студенти продовжують вивчати передові застосування ПЛК в різних промислових процесах, включаючи системи управління машинами, ПІД-регулятори, пакетні операції, віддалений моніторинг та сервосистеми.
Програма готує студентів до роботи з системами виробництва електроенергії та автоматизації, КІПіА та різними іншими системами управління. Протягом всієї програми студенти також отримають досвід у сфері техніки безпеки, стандартів безпеки та обладнання, технічного письма та САПР.
Випускники виконуватимуть технологічні функції в різних аспектах сфери енергетики, перш за все для підтримки досліджень, розробок та проектування на визнаному рівні технологів.
Асоціація сертифікованих технічних спеціалістів Онтаріо та Технологів (OACETT) умовно визнає цю програму відповідною всім академічним вимогам для сертифікації в категорії "Сертифікований інженер-технолог" (CET).

Ваша кар'єра

Випускників готують до роботи в електротехнічній промисловості в якості електротехніків, які займаються проектуванням електричних машин, пошуком несправностей в електричних системах, проведенням інженерних випробувань засобів управління та важкого електричного обладнання, а також в галузі забезпечення якості.
У середньому за останні три роки (з 2017 по 2019 рік) 100% випускників кооперативів та 73% випускників не кооперативів знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)