Conestoga College

Broadcast-Radio Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Якщо вас цікавить піти по стопах улюбленого радіоведучого або стати новою зіркою подкастів, програма дипломи з вещання-радіо надасть вам необхідний практичний досвід.
Ви будете навчатися від професіоналів галузі та матимете доступ до сучасних цифрових аудіостудій, що дозволить вам ознайомитися з обладнанням та програмним забезпеченням, які зараз використовуються у вашій галузі.
Ви вдосконалите свої навички ефіру, працюючи черговими на нашій потоковій станції Q2 або на нашій радіостанції 88.3 CJIQ FM, одній з найбільших радіостанцій кампусу в країні. Як радіоведучий, ви повністю поглибитеся в роботу станцій та їх присутність в мережі.
Особлива увага в межах програми приділяється виступам в ефірі, анонсам, аудіопродукції, творчому письму, дослідженням та інтерв'ю, презентаціям новин, продажам, маркетингу, просуванню та подкастингу, а також соціальним мережам та виробництву цифрового контенту для різних платформ. Стажування дає вам можливість працювати разом із професіоналами галузі та налагоджувати цінні контакти.

Ваша кар'єра

Випускники знаходять роботу диктором, ведучим новин/репортером, творчим/комерційним письменником, аудіопродюсером, спеціалістом з просування та соціальних мереж, представником з маркетингу та продажів, онлайн-ведучим, подкастером, блогером або підприємцем у сфері цифрових медіа.
Для студентів, які хочуть піти далі, Школа творчих індустрій пропонує диплом з випуску в галузі вещання та цифрових медіа.
У середньому 75% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)