Conestoga College

Biotechnology Technician Diploma (2 Years)

м
Початок навчання – вересень
Ця програма надає студентам лабораторні навички, технічні знання, фундаментальне розуміння та навички трудового розміщення для кар'єри в галузях біотехнології та наук про життя.
Студенти ознайомляться з інтегрованою навчальною програмою та прикладовим навчальним середовищем, в якому основна увага приділяється сценаріям, актуальним для поточних інновацій у розвиваючихся галузях біотехнології та наук про життя.
Програма пропонує незалежні та спільні можливості для особистого та професійного розвитку та виконання лабораторних обов'язків відповідно до всіх законодавчих вимог.
Навчання включає практичні та технічні інструкції в декількох областях, таких як біологія, біохімія, мікробіологія, аналітична хімія, культура кліток, молекулярна біологія та комп'ютерні додатки.
Випускники програми "Технік-біотехнолог" будуть конкурувати в нових професіях у різних секторах біоекономіки, включаючи: екологічні, сільськогосподарські, харчові, фармацевтичні та біомедичні технології, аналітичну хімію та багато інших цікавих галузей.

Ваша кар'єра

Випускники можуть знайти роботу лаборантами, лабораторними аналітиками, фахівцями з забезпечення/контролю якості та науковими співробітниками в багатьох можливих секторах, включаючи екологічні, сільськогосподарські, харчові, фармацевтичні та біомедичні дослідницькі технології, аналітичну хімію та багато інших цікавих галузей.
Коледж Конестога та Університет Гвельфа уклали угоду, що дозволяє випускникам біотехнологічних факультетів вступати на три різні програми бакалаврату з відзначенням; Біологічні науки, мікробіологія, молекулярна біологія та генетика з продвинутим статусом, щоб вони могли отримати ступінь за 2,5 роки (5 семестрів).
Випускники, які отримали диплом, також можуть вступити на програму бакалаврату біохімії Університету Гвельфа з відзначенням статусу, щоб вони могли отримати ступінь за 3 роки (6 семестрів).
Коледж Конестога та Університет Вотерлоо уклали угоду, що дозволяє випускникам програми "Технік-біотехнолог" отримати продвинутий статус у двох різних програмах бакалаврату з відзначенням: Біомедичні науки чи біологія, щоб вони могли отримати ступінь в прискореному темпі.
У середньому 86% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber,WhatsApp,Telegram,Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)