Conestoga College

Advertising and Marketing Communications Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень
Це корисна міждисциплінарна програма, яка дозволить вам розгорнути творчий підхід та стратегічне мислення, здатність взаємодіяти з модними брендами, розробляти стратегічні маркетингові кампанії через соціальні платформи та отримати впевненість та навички, необхідні для цієї галузі.
Навчаючись від зацікавлених, нагороджених викладачів, ви ознайомитесь із основними аспектами маркетингових досліджень, стратегій продажів B2B та B2C, кампаній у соціальних мережах, розвитку бренду, дизайну UI/UX, копірайтингу, взаємин з громадськістю та візуального дизайну для різноманітних медіа-застосувань.
Використовуючи методологію рішення проблем на основі досліджень та сучасне програмне забезпечення галузі, ви навчитесь створювати, переконувати та захоплювати аудиторію цільовою інформаційною продукцією через різноманітні рекламні канали. Проект "Живий клієнт" надасть вам можливість розробити та представити комплексну інтегровану маркетингову комунікаційну кампанію, включаючи бюджетування та створення повного творчого вмісту.
Працюючи як індивідуально, так і в команді, ви розвиватимете професійні навички управління очікуваннями проекту, підготовки матеріалів для кампанії та виконання стислених термінів для вашого клієнта.
Цінні можливості для нетворкінгу відкриваються завдяки натхненним екскурсіям до агентств, запрошеним спікерам з галузі та когорті творчих однодумців із всього світу.
Для завершення програми вам буде надано рекомендації щодо розвитку контактів з агентствами та галузями, створення унікального та конкурентоспроможного портфоліо, формування захопливого кар'єрного шляху та пошуку роботи в сфері реклами чи маркетингу. Розпочніть процес будування своєї кар'єри як високопопитаного фахівця з комунікаційного маркетингу та творчого спеціаліста з візуальним мисленням вже сьогодні, з програмою рекламно-маркетингових комунікацій.

Ваша кар'єра

Випускники матимуть навички для розробки медіаплану, підготовки рекламної стратегії та копірайтингу, планування та реалізації повних кампаній, підготовки закупівель засобів масової інформації, виконання дизайну та виробництва як у друкованих, так і в веб-ЗМІ, а також забезпечення управління рекламними обліковими записами в рекламних агентствах, малих підприємствах, некомерційних організаціях, стартапах та нових медіа.
У середньому 85% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)