Conestoga College

Civil Engineering Technology (Optional Co-op) Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
У цій динамічній тривалій програмі студенти отримують збалансовану освіту з теорії цивільного будівництва в поєднанні з практичною роботою в лабораторіях та на місцях. Спеціалізація відбувається протягом третього року у великому проекті. Додатковий потік співпраці включає два семестри роботи на партнерських підприємствах.
Студенти вивчають структурні властивості деревини, сталі, кам'яної кладки та бетону, а також проектують дороги, системи водопостачання, каналізації та дренажу. Основні бізнес-аспекти цивільного будівництва також розглядаються, а також технічні комунікаційні навички.
Асоціація сертифікованих технічних фахівців та технологів Онтаріо (OACETT) умовно визнає цю програму як відповідну всім академічним вимогам для сертифікації в категорії "Сертифікований інженер-технолог" (CET).

Ваша кар'єра

Випускники працюють в широкому спектрі галузей цивільного будівництва на рівні інженера-технолога та мають право на роботу в галузях проектування та деталізації, оцінки вартості будівництва, узгодження графіків будівництва та технічних характеристик. Випускники також можуть стати досвідченими в полевих дослідженнях, розвідці ґрунту, нагляді за будівництвом та лабораторних випробуваннях ґрунтів, матеріалів та конструкцій.
У середньому 100% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)