Conestoga College

Graphic Design Diploma (3 Years)

Початок навчання - вересень
Програма з графічного дизайну має виняткову репутацію і визнана однією з найкращих у провінції. Багато студентів отримують регіональні, національні та міжнародні нагороди за свої дизайнерські роботи, включаючи RGD (Асоціація зареєстрованих графічних дизайнерів), ADCC (Канадський клуб реклами та дизайну), Applied Arts, Print, HOW та багато інших.
Вона має доступ до найновіших технологій, включаючи програмне забезпечення, обладнання, фотостудію та поліграфічне обладнання.
Програма має обмежену кількість учнів і невеликі класи, щоб забезпечити доступ студентів до факультету, відзначеного нагородами, з професійним досвідом у сфері графічного дизайну, упакування, фотографії та ілюстрації. Ви будете брати участь у спільному середовищі з динамічними студійними проектами як для класних, так і для живих клієнтів.
Крім того, програма запрошує освічених і соціально привабливих лекторів і надає багато можливостей для співпраці з іншими студентами та сторонніми організаціями. Також підтримує членство студентів в Асоціації зареєстрованих графічних дизайнерів (RGD) та забезпечує доступ до конференції дизайнерів.
Члени RGD мають доступ до різноманітних ресурсів на сайті RGD. У програмі використовується проектний підхід до навчання, який охоплює дизайн, створення цифрового контенту, комунікації, міжособисті, механічні, технічні та розширені навички працевлаштування.
На третьому курсі ви будете брати участь у стажуваннях, щоб зміцнити професійні стандарти галузі. Студенти будуть готові займати посади молодших дизайнерів і відповідальні обов'язки в студіях графічного дизайну, рекламних агентствах, внутрішніх комунікаційних відділах та технологічних компаніях.
Будучи випускником, ви будете використовувати знання дизайнерського мислення, досліджень, процесів та практичних навичок дизайну для планування та створення цілеспрямованих візуальних комунікацій у співпраці з колегами, керівниками, мистецькими або творчими директорами, керівниками проектів та клієнтами.

Ваша кар'єра

Випускники будуть готові займати посади молодших дизайнерів і відповідальні обов'язки в студіях графічного дизайну, рекламних агентствах, внутрішніх комунікаційних відділах та технологічних компаніях.
У середньому 78% випускників останніх трьох років (з 2017 по 2019 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)