Douglas College

Global Banking and Economics (Post-Degree Diploma) 1 year

Початок навчання - вересень, січень, травень
Побудуйте свою кар'єру в галузі фінансів з дипломом у галузі банківської справи та економіки. У цій річній програмі ви отримаєте уявлення про сили, що ведуть до глобалізації світової економіки, і про можливості, які ці сили надають.
Ви вивчите теорію і практику міжнародного фінансового менеджменту та міжнародної торгівлі, а також мікроекономіку, макроекономіку, управління глобальним бізнесом і багато іншого. Після закінчення навчання ви будете готові почати свою кар'єру як співробітник служби закордонних справ, співробітника з комерції та торгівлі або економічного аналітика.

Ваша кар'єра

Фінансова індустрія розширюється, і фінансові навички, які підтримують зростання бізнесу, користуються підвищеним попитом. Поточні тенденції у фінансовій галузі відкрили вакансії не тільки в найбільших світових фінансових центрах (Нью-Йорк, Лондон тощо), а й у країнах зі зростаючим потенціалом зростання. Великі інвестиційні компанії відкривають офіси на Близькому Сході, в Латинській Америці, Китаї та Східній Європі. Крім того, банківські, брокерські та бухгалтерські фірми потребують співробітників, які мають право на міжнародні посади.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Douglas College (UA)