Douglas College

Computer and Information Systems (Post-Baccalaureate Diploma) 2 years

Початок навчання - вересень, січень, травень
У вас є пристрасть до додатків і технологій? Почніть свій шлях до того, щоб стати програмістом, веб-техніком, інженером-програмістом, аналітиком інформаційних систем, адміністратором даних і багатьом іншим у цій інтенсивній дворічній програмі.
У перший рік ви вивчите основи обчислень і програмування та познайомитеся з сучасними інструментами розробки. На другому курсі ви будете відточувати свої технічні навички за однією з двох спеціальностей.
Аналітика даних
  • Вивчіть бізнес-статистику та системи підтримки, бази даних і аналіз даних, щоб підготуватися до таких кар'єрних можливостей, як аналітик/консультант з інформаційних систем, менеджер з комп'ютерних та інформаційних систем і аналітик бази даних.
Нові технології
  • Вивчіть веб-скриптинг і програмування, алгоритми даних, хмарну інфраструктуру та розробку мобільних додатків, щоб підготуватися до таких кар'єрних можливостей, як оператор комп'ютера та мережі, веб-технік, програміст, розробник інтерактивних медіа, інженер-програміст, розробник мобільного програмного забезпечення, і веб-дизайнер та розробник.

Ваша кар'єра

Індустрія інформаційних технологій стрімко розширюється: близько 7000 технологічних компаній у Британській Колумбії та 182 000 вакансій очікується в Канаді до 2020 року.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Douglas College (UA)