Fanshawe College

Hospitality and Tourism Operations Management Graduate Certificate

Початок навчання - вересень, січень, травень
Призначена для випускників університетів і коледжів, які прагнуть зробити кар'єру в галузі туризму та гостинності, програма буде зосереджена на прикладних знаннях у галузі готельного бізнесу в рамках глобальної економіки, включно з плануванням і управлінням підприємствами готельного бізнесу різних розмірів і складності.
Ви будете застосовувати навички критичного мислення, багатозадачності та вирішення проблем, затребувані в індустрії гостинності. Навички аналітичного та спільного розв'язання проблем розвиватимуться шляхом використання справжніх тематичних досліджень із провідними галузевими партнерами та відповідними галузевими технологіями.
Практичні заняття допоможуть вам розвинути навички обслуговування клієнтів і контролю в нашому ресторані вишуканої кухні The Chef's Table і делікатесі швидкого обслуговування Olive Oyle's Deli. Ви застосовуватимете навички командної роботи та лідерства, створюватимете стратегії для контролю, мотивації співробітників і працюватимете в команді для досягнення цілей і завдань на робочому місці у сфері гостинності.
Випускники розвиватимуть ділові та управлінські навички, застосовні до різних секторів гостинності, включно з проживанням, харчуванням і напоями, обслуговуванням гостей і туризмом. Ви будете озброєні знаннями та навичками, необхідними для того, щоб займати перші керівні посади у сфері контролю та управління в світі винагород індустрії гостинності, що швидко розвивається.

Ваша кар'єра:

Випускники цієї програми знайдуть роботу в різних дисциплінах індустрії гостинності, зокрема в готелях, курортах, конференц-центрах, ресторанах, офісах з туризму та туристичних компаніях.
Назви посад для потенційних випускників можуть включати в себе агента з обслуговування гостей, супервайзера з обслуговування гостей, супервайзера ресторану, супервайзера з бронювання, супервайзера бенкету, супервайзера фронт-офісу, супервайзера по продуктах і напоях, супервайзера, нічного аудитора і координатора продажів.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Fanshawe College (UA)