Fanshawe College

Fashion design Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень
Програма з дизайну одягу створить сприятливе середовище для вас та інших канадських модельєрів-початківців. На наших курсах ви розвинете креативний дизайн, навички візуальної комунікації та бізнес-маркетингу, а також технології виробництва одягу.
Крім того, у вас буде можливість отримати практичні навички, наприклад, модну ілюстрацію, комп'ютерний дизайн, викрійку і драпірування, а також створення одягу.
Крім вивчення цих цінних методів на курсах дизайну одягу, у вас буде можливість застосовувати їх, поєднуючи лабораторні роботи, виробничі поїздки і багаторічний досвід роботи. У межах цих вимог до практичного навчання ви також отримаєте поради від викладачів та інших фахівців у межах курсу "Портфоліо" та "Розвиток кар'єри".
З акцентом на поєднання художньої, теоретичної та практичної підготовки, програма Fashion Design може дати вам фору в тій кар'єрі, яку ви шукаєте.

Ваша кар'єра:

Випускники вмітимуть:
  1. Бачити взаємозв'язок між дизайнерами, виробниками, торговцями і споживачами на внутрішньому і міжнародному ринках.
  2. Створювати оригінальні дизайни, використовуючи плоскі візерунки і техніки драпірування, які враховують принципи дизайну і враховують різні варіанти підбору жіночого одягу.
  3. Використовувати сучасні виробничі комп'ютерні технології в процесі розробки та дизайну одягу.
  4. Створювати одяг оригінального дизайну, що демонструє розуміння сировини, кольорів, силуетів, текстур і технік, та відповідає галузевим стандартам.
  5. Знаходити та обирати сировину, ілюструючи концепції, застосовувати виробничу специфікацію та інформацію про витрати і розробляти моделі для виробництва одягу, які відображають стандарти якості.
  6. Аналізувати організаційні функції, системи та логістику у виробництві та маркетингу одягу.
  7. Застосовувати бізнес-принципи, що стосуються запуску продуктів, відкриття нового бізнесу та планування, організації та проведення спеціального заходу.
  8. Адаптувати світові модні тенденції з урахуванням історичної, нинішньої та майбутньої перспективи для створення привабливого дизайну для споживачів.
  9. Створювати та представляти роботи, що відповідають стандартам, етиці та практиці вітчизняної та світової індустрії моди.
  10. Застосовувати навички візуальної комунікації, які дають змогу створювати творчі продукти, співпрацювати в галузі дизайну та створювати професійні портфоліо.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Fanshawe College (UA)