Fanshawe College

Paralegal Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Передові позиції адвокатури вимагають практичних знань та вміння працювати з різними типами людей і ситуацій. Якщо ви розглядали кар'єру в юридичній сфері, програма Paralegal дасть вам знання, щоб втілити вашу мрію в реальність.
Ви почнете з того, що навчитеся ефективно спілкуватися, і ви пройдете через різні галузі права, пройшовши курси з правових досліджень і письма, правопорушень і контрактів, кримінальних справ і злочинів, пов'язаних з автомобільним транспортом. Ви також дізнаєтеся про законодавство орендарів і орендодавців, практику трибуналів і трудове законодавство. Наші курси підготують вас до подачі заяви на складання провінційних іспитів з ліцензування. Ви зможете брати участь у судових та адміністративних судах дрібних тяжб, а також у провінційних і сумарних злочинах. Ви витратите 120 годин інтенсивного навчання на місцях, щоб отримати практичний досвід роботи в юридичному середовищі.
Ви будете випускником, готовим подати заявку на іспит з ліцензування в провінції та зможете практикувати як помічник юриста в Онтаріо. Ви можете вибрати самозайнятість і пропонувати юридичні послуги безпосередньо за плату, без нагляду адвоката, або ви можете працювати на адвоката або в судовій системі.
Програма Fanshawe Paralegal була акредитована Юридичною спілкою Верхньої Канади і забезпечує навчання в тих галузях, у яких ліцензований помічник юриста може легально займатися.

Ваша кар'єра:

Випускники повинні бути готові подати заявку на провінційні іспити з ліцензування та після успішного завершення процесу ліцензування іспиту та отримання ліцензованого юридичного статусу, матимуть право на роботу в якості ліцензованого юридичного консультанта в Онтаріо в різноманітних правових умовах та/або можуть діяти самостійно - працездатність та пропонування зазначених юридичних послуг безпосередньо населенню за плату без нагляду адвоката.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Fanshawe College (UA)